Шановні клієнти!
Надаємо Вашій увазі основну інформацію про ущільнення, які застосовуються у підшипниках та підшипникових вузлах.
Ущільнення в підшипникових вузлах повинні бути надійними та довговічними, оскільки від цього залежить працездатність підшипників. Різні типи ущільнень, що застосовуються в підшипникових вузлах, призначені для запобігання проникнення вологи, пилу, бруду, металевої стружки, тирси та інших сторонніх частинок у підшипники і підшипникові вузли, а також для утримання в ньому мастила.
Існує кілька видів ущільнень:
- Контактні ущільнення - дуже надійні, за підтримки зносу на мінімальному рівні за рахунок необхідної обробки поверхні, що ущільнюється.
- Безконтактні ущільнення - переважно придатні для роботи при високих швидкостях і температурах. Практично не мають тертя та не зношуються.
Також ущільнення діляться на:
- Вбудовані в підшипники ущільнення - економічне та малогабаритне вирішення проблем ущільнення. Зазвичай використовуються у вузлах, де неможливо забезпечити зовнішнє ущільнення. Рекомендується використовувати у вузлах, де забруднення на середньому рівні.
- Зовнішні ущільнення- застосовуються, якщо пріоритетним є не економія простору та вартості, а ефективність роботи вузла (де не останню роль відіграє ущільнення).
При виборі найбільш ефективної та зручної конструкції ущільнення необхідно враховувати безліч факторів:
- Тертя в ущільненні
- тип мастила
- температура
- вплив навколишнього середовища
- економічність
- швидкості по колу ущільнюваної поверхні
- розташування валу
Зв'язавшись з нашим фахівцем, Ви завжди зможете отримати повну і максимально інформаційно-ємну консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять.