Широкий ассортимент
подшипниковой продукции
Гарантия качества
на всю продукцию
Взаимовыгодные условия
для долгосрочных партнерских отношений

Роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами (2ХХХ)

Роликові підшипники однорядні з короткими роликами у вигляді циліндрів створені для прийняття на себе сильних навантажень. Ці підшипники дуже чутливі до перекосів при встановленні і до деформацій валів, на які вони встановлені. Напрямок навантажень, які діють на підшипник – радіальний. По максимальній швидкості обертання роликові підшипники майже поступаються кульковим радіальним однорядним підшипникам. Роликопідшипники цього виду можуть відрізнятися між собою за конструкцією у разі, якщо розміщуються додаткові борти на зовнішньому та внутрішньому кільцях. Роликові підшипники можуть випускатися навіть без внутрішніх чи зовнішніх кілець.

Мають велику перевагу у вантажопідйомності порівняно з рівногабаритними радіальними кульковими підшипниками та більшою жорсткістю через малу пружну деформацію. Через відносно невелику силу тертя роликові підшипники можуть витримувати високу швидкість обертання, хоча і трохи поступаються за цим показником кульковим. Підшипники, у яких є борти на внутрішньому та зовнішньому кільцях, можуть витримувати менше осьове навантаження.

Найбільша величина навантаження, яку може витримувати підшипник, залежить не від властивостей матеріалу, а переважно від форми поверхонь ковзання торця ролика та борту і, найголовніше, від матеріалу змащення. Сеператор центрується по тілах кочення. Радіальні роликові підшипники з короткими роликами циліндричної форми вимагають дуже точної відповідності осей посадкових місць. За відсутності співвісності виникає тиск кромки роликів на доріжки, якими здійснюється кочення, це дуже знижує термін експлуатації роликових підшипників. Для мінімізації напруги на кромках підшипники виробляють з роликами і кільцями, які мають не звичайний, а модифікований контакт. Роликові підшипники з короткими роликами у формі циліндрів переважно монтують на короткі вали з двома опорами.

Ущільнення підшипників
Ущільнення в підшипникових вузлах повинні бути надійними та довговічними...


Якість продукції
Дбаючи про свою репутацію, ми постачаємо лише якісну, сертифіковану...


Корпусні підшипники
Корпусні підшипники, на сьогоднішній день, є інноваційним...


Нові напрямки діяльності
Представляємо Вам підшипник, який встановлюється в імпортних сівалках...