Широкий ассортимент
подшипниковой продукции
Гарантия качества
на всю продукцию
Взаимовыгодные условия
для долгосрочных партнерских отношений

Роликовий радіальний з крученими роликами (5ХХХ)

Роликові радіальні підшипники з крученими роликами призначені для сприйняття тільки радіальних навантажень. Відмінною особливістю конструкції підшипників є застосування як тіл кочення спеціальних гнучких кручених роликів, що дозволяє підшипникам сприймати значні ударні навантаження.

Підшипники з крученими роликами виготовляються з кільцями з підшипникової сталі, зі штампованим зовнішнім кільцем або без кілець. Переважне застосування підшипники отримали в тихохідних вузлах, що не потребують точності обертання, наприклад, у роликах рольгангів та трансмісійних валах металургійного обладнання, у різних вузлах тракторів та комбайнів.

Підшипники з крученими роликами сприймають тільки радіальні навантаження, не фіксуючи вал в осьовому напрямку, можуть сприймати ударні навантаження і малочутливі до забруднення. У порівнянні з підшипниками з суцільними циліндричними роликами, підшипники з крученими роликами мають приблизно вдвічі меншу вантажопідйомність, можуть працювати тільки на невеликих швидкостях і менш чутливі до забруднення.

Ущільнення підшипників
Ущільнення в підшипникових вузлах повинні бути надійними та довговічними...


Якість продукції
Дбаючи про свою репутацію, ми постачаємо лише якісну, сертифіковану...


Корпусні підшипники
Корпусні підшипники, на сьогоднішній день, є інноваційним...


Нові напрямки діяльності
Представляємо Вам підшипник, який встановлюється в імпортних сівалках...