Широкий ассортимент
подшипниковой продукции
Гарантия качества
на всю продукцию
Взаимовыгодные условия
для долгосрочных партнерских отношений

Роликовий упорний (9ХХХ)

Упорні роликові підшипники відрізняються сприйнятливістю до великих осьових навантажень (набагато більшим, ніж будь-які інші типи підшипників). Підвищена вантажопідйомність завзятого роликового підшипника пояснюється більшою зоною (площею) контакту між тілами кочення (роликами) та доріжками кочення, що, у свою чергу, забезпечує меншу контактну напругу та більш високу осьову вантажопідйомність.

Одинарний упорний роликовий підшипник виготовляється з масивним сепаратором, виконаним зі склонаповненого поліаміду або різних антифрикційних металів, таких як бронза, латунь та ін. Іноді в сепараторі можна спостерігати не один ряд роликів, а два, причому один ролик може бути довшим, а інший - коротше . Робиться це для того, щоб уникнути прослизання ролика при обертанні підшипника. Необхідність у збільшенні довжини ролика виникає, як правило, для збільшення його осьової вантажопідйомності (за рахунок збільшення зони контакту та зменшення контактної напруги).

Різниця лінійних швидкостей на (кінцях роликів) є однією з причин «тихохідності» упорних роликових підшипників. Тому там, де передбачаються високі швидкості обертання, краще від упорних роликопідшипників відмовитись, адже основне їх призначення – це сприйняття великих осьових навантажень (у тому числі ударних), але на невеликих швидкостях.

Ущільнення підшипників
Ущільнення в підшипникових вузлах повинні бути надійними та довговічними...


Якість продукції
Дбаючи про свою репутацію, ми постачаємо лише якісну, сертифіковану...


Корпусні підшипники
Корпусні підшипники, на сьогоднішній день, є інноваційним...


Нові напрямки діяльності
Представляємо Вам підшипник, який встановлюється в імпортних сівалках...