Широкий ассортимент
подшипниковой продукции
Гарантия качества
на всю продукцию
Взаимовыгодные условия
для долгосрочных партнерских отношений

Роликовий радіальний сферичний (3ХХХ)

Сферичні підшипники призначені для сприйняття важкого радіального навантаження, але можуть одночасно сприймати і осьове навантаження, що діє в обох напрямках і не перевищує 25% величини невикористаного допустимого радіального навантаження.

Вони здатні компенсувати значну неспіввісність, що утворилася в результаті прогину валу під дією навантаження, а також внаслідок технічних похибок при обробці посадкових поверхонь або складання вузла. Працездатність підшипників зберігається при перекосах осі внутрішнього кільця щодо осі зовнішнього кільця до двох градусів. Фіксують вал в осьовому напрямку в обидві сторони в межах осьових зазорів.

Підшипники виготовляються з асиметричними та симетричними роликами, з циліндричним та конічним отвором внутрішнього кільця, із закріплювальними та стяжними втулками. Застосовуються в опорах вузлів та механізмів, де діють великі радіальні навантаження та неминуча неспіввісність посадкових місць. Це потужні насоси, вентилятори, редуктори, лісопильні рами, гребні вали, прокатні стани.

Останнім часом для роботи в дуже важких умовах набувають поширення роликові сферичні радіальні підшипники з вбудованими з обох сторін контактними ущільненнями, причому зазвичай ущільнення дещо виступає за габарити бічної поверхні підшипника, що вимагає додаткового місця в підшипниковому вузлі.

Роликові сферичні радіальні підшипники мають сепаратори штамповані зі сталі, литі зі склонаповненого поліаміду або механічно оброблені з латуні.

Ущільнення підшипників
Ущільнення в підшипникових вузлах повинні бути надійними та довговічними...


Якість продукції
Дбаючи про свою репутацію, ми постачаємо лише якісну, сертифіковану...


Корпусні підшипники
Корпусні підшипники, на сьогоднішній день, є інноваційним...


Нові напрямки діяльності
Представляємо Вам підшипник, який встановлюється в імпортних сівалках...