Широкий ассортимент
подшипниковой продукции
Гарантия качества
на всю продукцию
Взаимовыгодные условия
для долгосрочных партнерских отношений

Кульковий радіальний сферичний (1ХХХ)

Підшипники радіальні сферичні кулькові призначені для сприйняття радіальних і незначних осьових навантажень . Не рекомендується для сприйняття значних осьових навантажень, тому що в цьому випадку навантажується один ряд кульок і, отже, знижується вантажопідйомність. Під час коливального руху ці підшипники працюють краще, ніж радіальні однорядні шарикопідшипники.

Підшипники фіксують положення валу в осьовому напрямку обидві сторони. Конструктивно вони складаються з двох рядів кульок, внутрішнього кільця з двома доріжками кочення та зовнішнього з однією сферичною доріжкою кочення, що дозволяє внутрішньому кільцю з комплектом кульок повертатися навколо центру підшипника, тобто. самовстановлюватися. Ця здатність дозволяє застосовувати їх при значній неспіввісності посадкових місць та великих прогинах валів.

Підшипники можуть мати циліндричний або конічний отвір внутрішнього кільця. Підшипники з конічними отворами, скомплектовані із закріплювальними втулками, забезпечують можливість їх монтажу на гладкі вали без рюкзаків.

Сепаратори сферичних шарикопідшипників, як правило, сталеві штамповані. У підшипниках великих розмірів та підвищених класів точності застосовують масивні, переважно латунні сепаратори.

Ущільнення підшипників
Ущільнення в підшипникових вузлах повинні бути надійними та довговічними...


Якість продукції
Дбаючи про свою репутацію, ми постачаємо лише якісну, сертифіковану...


Корпусні підшипники
Корпусні підшипники, на сьогоднішній день, є інноваційним...


Нові напрямки діяльності
Представляємо Вам підшипник, який встановлюється в імпортних сівалках...